Dzīves krustcelēs sāk otro sezonu kanālā LNT!

dziveskrustceles

Uz patiesiem notikumiem balstītie stāsti Dzīves krustcelēs ļauj skatītājiem iepazīt dažādās grūtībās nonākušu cilvēku dzīves stāstus, lai, ikviens līdzīgā situācijā nonākušais, var gūt pārliecību – nezaudēt galvu un cīnīties. Dzīves krustcelēs jauno sezonu sāks ar stāsta turpinājumu par 13 gadīgo Kārli un viņa draudzeni Kitiju. Vai abu jauniešu kopdzīve ir laimīga, kad abu bērns ir nācis pasaulē?! Sekojiet jaunajiem Dzīves krustcelēs stāstiem no 7.marta ceturtdienās 21:15 kanālā LNT!

„Dzīves krustcelēs redzētie un dzirdētie pierāda, ka īstajā dzīvē gadās daudz pārsteidzošāki notikumi, nekā iespējams izdomāt. Tie ir patiesi dokumentēti Latvijas dzīvesstāsti par sievietēm, kuras caur grūtībām spējušas atrast jaunu ceļu savā dzīvē. Uz patiesiem notikumiem balstīto stāstu popularitāte rudenī parādīja, ka skatītājiem ir vajadzīga iedvesma, nepadoties pie pirmajām grūtībām, un ar īsti latvisku spītību cīnīties līdz galam, kā darījuši daudzi Dzīves krustcelēs varoņi,” saka Dzīves krustcelēs producents Uldis Cipsts.

Stāsta turpinājums par 13 gadīgo tēti

Aizvadītā Dzīves krustcelēs sezona sākās ar stāstu par kādu ģimeni, kura piedzīvoja šoku, uzzinot, ka 13 gadus vecais dēls Kārlis kļuvis par tēvu. Pagājis gads un LNT skatītājiem tiks dota iespēja uzzināt, kā attīstījusies abu jauno vecāku dzīve.

13 gadīgais Kārlis dzīvo kopā ar mammu Brigitu un tēti Tomasu, puisim ir gadu vecs bērns no draudzenes Kitijas. Kārļa ģimene ir samierinājusies ar situāciju, ka 13 gadīgajam puisim ir bērns. Kārlis arvien ir iemīlējies Kitijā, bet kādu dienu viņa pārtrauc attiecības ar puisi, neko nepaskaidrojot. Kārlis vēlas atgūt Kitiju, taču viņa draugi laupa viņam jebkādas ilūzijas – Kitijai esot jauns draugs. Kad Kārļa vecāki aizbrauc pie Kitijas, lai noskaidrotu, kas īsti notiek, viņi ir šokēti – Kitija un savu mammu un mazo meitiņu sēž dīvānā un dzer alkoholu. Kārļa ģimene, ieraugot šādu ainu, vēlās iegūt aizbildniecību pār mazo meitiņu. Kā izvērsīsies situācija un kādus pārsteigumus vēl slēpj Kitija?

Ko vēl sagaidīt?!

Turpmākajās Dzīves krustcelēs sērijās gaidāmi jauni attiecību stāsti, kuri nereti pilni dažādu sarežģījumu. Piemēram, 2.sērija stāstīs par Maijas un Anša 16 gadīgo dēlu Fēliksu un viņa 23 gadus jauno draudzeni Vandu. Fēlikss un Vanda kopā ir trīs mēnešus, kopš iepazīšanās brīža vecāki dēlu praktiski neredz. Vecāki par to ir ļoti satraukti, jo Vanda ievērojami sajundījusi harmonisko Jansonu ģimenes dzīvi. Vai tas ir tikai nenopietns flirts, kas drīz pāries? Vai tieši pretēji – starp Vandu un Fēliksu valda īsta mīlestība?

Skatieties jauno Dzīves krustcelēs sezonu no 7.marta ceturtdienās 21:15 kanālā LNT!

Tava televīzija no sirds!

8 komentāri

Anonīma

21.01.2014 16:45 Atbildēt

Vai ir iespējams pieteikties par aktieri kādā sērijā?

adrians

14.02.2014 18:15 Atbildēt

nav gan nevar!

Ravita

15.03.2014 15:45 Atbildēt

Šausmas:)

pelite

05.04.2014 20:11 Atbildēt

Man patik Karlis vai es vinu varu dabut pr savu puisi.

Elza

24.06.2014 23:30 Atbildēt

No visas sirds Kārlim jūtu līdzi , un novēlu visu visu to labāko. Labprāt aprunātos ar Kārli . :)

    Minkāa

    30.10.2014 10:42 Atbildēt

    Omg man neiet tvply un es neesmu redzējusi jaunākās sērijas. Iesakiet kādu saitu kur var noskatīties jaunākās sērijas!!!!

arita

16.11.2014 15:24 Atbildēt

nu omg karlis nav vina istais vards un dzenifere nav vina meita un ta nav karla gimene nekas no ta nav patiesiba nu karli dzive sauc niks

Anna

27.02.2015 15:02 Atbildēt

Labdien!
Man ļoti interesē, vai varētu pieteikties filmēties kādā no sērijām ”Dzīves krustcelēs” ?

Ar cieņu,
Anna.

Pievienot komentāru