LNT piedāvā dokumentālo seriālu Dabas stihiju varā

Dabas_stihiju_vara_samazinata

Dabas stihiju varā ir īsi dramatiski stāsti, kas ataino reālas dabas katastrofas, sākot no mazas vētras līdz pat spēcīgām viesuļvētrām, plūdiem un cunami, ko nesenā pagātnē piedzīvojusi ASV. To visu papildina aculiecinieku stāsti par mātes dabas īpatnībām un spēku. Vērojiet jauno dokumentālo seriālu Dabas stihiju varā no 16.maija ik ceturtdienu 21:15 kanālā LNT!

Neticamais dabas spēks
Jaunais LNT dokumentālais seriāls Dabas stihiju varā atklās pēdējos gados piedzīvotās postošās dabas katastrofas. Tās ietekmējušas ne vien pašas zemes veidolu, bet arī to cilvēku dzīves un nākotnes, kuri gadījušies stihiju ceļā. Dabas stihiju varā atspoguļo dabas spēku visā tā biedējošā skaistumā, ietverot arī personiskas pieredzes stāstus, saistībā ar ekstrēmiem laika apstākļiem un dzīvību apdraudošām sadursmēm ar spēcīgām vētrām, kas visas redzamas nekur iepriekš nedemonstrētos mājas video.

Dokumentālais seriāls LNT skatītājiem ļaus piedzīvot tornado postošo spēku, bēgt no katastrofāliem noslīdējumiem un sniega lavīnām, un tikt pamestiem bezspēcīgiem un šokētiem plūdos, ko izraisījušas viesuļvētras un tam sekojoši cunami. Tas ir dabas spēks, kādus pavisam nesenā pagātnē piedzīvoja ASV dienvidi. Ģimenes cīnās par izdzīvošanu vētrā, norisinās dramatiski cietušo meklējumi, varonīgas glābšanas operācijas, kas tiek izpildītas skarbos laika apstākļos. Dabas stihiju varā varēs sastapt bezbailīgus vētru ķērājus un aculieciniekus, kas filmē dabas aktivitātes acu priekšā. Tāpat būs iespēja uzklausīt cilvēkus, kas pieredzējuši briesmīgāko, ko vien daba var piedāvāt, un izdzīvojuši.

Dokumentālais seriāls Dabas stihiju varā no 16.maija ik ceturtdienu 21:15 kanālā LNT!
Tava televīzija no sirds!

Pievienot komentāru