7. jūlijs, plkst. 19:00

154.sērija
Ganī ar Alī Kemalu slēpj no savas ģimenes nepatikšanas, kurās ir iekūlušies. Eda ir izmisumā, jo lai kur viņa bēgtu, cilvēki palēnām tiek informēti par viņas noziegumiem. Šeherezāde nevēlās, lai Kāns tiktos ar cilvēkiem no viņas pagātnes. Bennu ierodas pie Onura, lai paskaidrotu visu notikušo no sava skatu punkta. Onuram ir zudušas cerības atgūt Šeherezādi. Šeherezādei ar Enginu ir nopietna saruna par iepriekšējām attiecībām. Kerems uzzina, ka Bennu ir iesniegusi laulības šķiršanu. Kerems mēģina pārliecināt Bennu par savu mīlestību un ka nav nepieciešams šķirties.

8. jūlijs, plkst. 19:00

155.sērija
Alī Kemals apzog tēva fabriku. Edas dzīvokļa saimnieks mēģina nodot viņu policijai. Onurs dodas pie Šeherezādes, lai vestu viņu mājās. Šeherezāde ar Kānu dodas nakšņot pie Engina. Eda nolemj visam pielikt punktu.

9. jūlijs, plkst. 19:00

156.sērija
Burhans ir sadusmots par Alī Kemala un Ganī vieglprātību, aizraujoties ar azartspēlēm. Tiek paziņots, ka Eda ir mirusi. Burhans un Nādide mēģina atrast pagātnes kļūdas savā attieksmē pret Alī Kemalu un viņa audzināšanā bērnībā. Onurs panāk Šeherezādes sarunu ar viņu, taču Šeherezāde lūdz, lai Onurs vairs nekad viņu nemeklē. Kerems un Bennu aizbraukuši brīvdienās uz slēpošanas centru. Onurs ir satriekts par Šeherezādes nostāju un izgāž dusmas uz saviem darbiniekiem.

10. jūlijs, plkst. 19:00

157.sērija
Engina bijusī sieva Bejza lūdz Enginam iespēju vēlreiz atjaunot viņu attiecības. Bennu pārmet Keremam, ka viņš nav viņu pietiekoši mīlējis, jo nav interesējies par viņas atkarību no alkohola. Kerems vēlās panākt Bennu piekrišanu nešķirt viņu laulību, bet Bennu stingri turās pie sava nodoma. Onurs mēģina aizmirsties, iepazīstoties ar citām sievietēm. Nilūfere ir apbēdināta, ka Onurs katru vakaru dodās prom. Onurs apsola, ka turpmāk vakarus pavadīs mājās. Kerems ierodas pie Šeherezādes, lai pastāstītu par patieso iemeslu, kādēļ apkārtējie uzzināja par viņas pavadīto nakti ar Onuru.

11. jūlijs, plkst. 18:25

158.sērija
Šeherezāde aizbrauc pie Onura uz „Binjapi”, lai mēģinātu izlīgt. Bennu izšķiras no Kerema un dodas uz Ameriku. Ganī dodas armijā. Alī Kemals ar ģimeni uzsāk citādu dzīvi. Nādide ar Burhanu plāno izbaudīt vecumdienas. Notiek Šeherezādes un Engina kāzas.