Sirds melodija

Turcijas romantiska sāga, 2007.g.

šodien 13:00

Sirds melodija

Anotācijas

20. oktobris, plkst. 13:00

68.sērija
Džavidana atgriežas mājās no slimnīcas. Kenans un Lamija nejauši satiekas slimnīcā. Džavidana nav pārliecināta, ka spēs Kenanam piedot to, ka viņš izraisīja autoavāriju. Džavidana apciemo Lamiju un dodas pie Kenana, lai aprunātos par turpmāko kopdzīvi.

21. oktobris, plkst. 13:00

69.sērija
Džavidana pavēsta Kenanam, ka ir apdomājusi viņu attiecības un vēlas šķirties. Lai arī no sākuma Kenans mēģina sievieti pārliecināt to nedarīt, galu galā viņš piekrīt. Nimeta un Enisa apciemo Afifu, kura nejauši izpļāpājas, ka Džavidanas un Kenana attiecības ir sašķobījušās. Lamijai sākas priekšlaicīgas dzemdības.

22. oktobris, plkst. 13:00

70.sērija
Lamijai piedzimst meitiņa. Tomēr bērns ir priekšlaikus dzimis un ar mazu svaru, tāpēc viņai ir nepieciešama asins pārliešana. Gan Kenans, gan Džemils nedomājot piekrīt ziedot asinis. Kemalam paaugstinās asinsspiediens, ārsti viņu izmeklē un izraksta zāles. Džavidana pavēsta tēvam, ka vēlas šķirties. Kenans ir izmisumā, jo roka joprojām neklausa. Beidzot Lamija var vest Meleku mājās no slimnīcas, bet tur ierodoties, meitene ierauga, ka mazulīti rokās tur Kenans.

23. oktobris, plkst. 13:00

71.sērija
Medmāsa slimnīcā atpazīst Kenanu un ļauj viņam paturēt rokās Lamijas meitu. Lamijas meita tiek izrakstīta no slimnīcas. Saibs Pašā apciemo Lamiju un atved dāvanas. Gulaja pasaka Nazimam, ka Kemals nav Lamijas bērna tēvs, un Nazims pastāsta to Enisai. Makbulē atrod Lamijas dienasgrāmatu.

24. oktobris, plkst. 13:00

72.sērija
Naktsklubā Kenanam uzmācas kāda jauna meitene, un viņi kopā dodas pie viņas. Žurnālisti to pamana un visu nofilmē. Afifa uzzina, ka šo video materiālu vēlas parādīt televīzijā. Viņa lūdz Namika palīdzību, lai viņš sadabū videoierakstu. Namiks atceļ braucienu uz Ameriku un atrod ierakstu, lai aiztaupītu Džavidanai kārtējās ciešanas.