Sirds melodija

Turcijas romantiska sāga, 2007.g.

rīt 13:00

Sirds melodija

Anotācijas

29. septembris, plkst. 13:00

53.sērija
Džavidana ir satriekta, jo zina, ka Kenans ir Lamijas bērna tēvs. Kenans pierunā Afifu paziņot policijai par to, ka viņas vīrs Ilmazs viņu piekāva. Kemals pastāsta Saibam Pašā par Džemila vēlmi veidot nopietnas attiecības ar Makbulē. Kenans aizbrauc pie Lamijas, viņa melo, un saka, ka Kemals ir viņas bērna tēvs.

30. septembris, plkst. 13:05

54.sērija
Makbulē dusmojas, jo Lamija satikusies ar Kenanu. Makbulē uzskata, ka Lamija uzvedas nepiedienīgi. Makbulē vēlas apciemot Džemilu, taču tēvs viņai to aizliedz. Kemals vēlas zināt, kurš patiesībā ir Lamijas bērna tēvs. Lamija jūtas aizvainota un nolemj aiziet no mājām.

1. oktobris, plkst. 13:00

55.sērija
Lamija izlemj aiziet no Kemala mājas, taču Kemals pierunā viņu palikt. Kenans piedāvā Afifai kļūt par viņa asistenti, un viņa labprāt piekrīt. Suzana iznāk brīvībā no cietuma. Džavidana slepus samaksā Ilmazam naudu, lai viņš parakstītu šķiršanās dokumentus un liktu mierā Afifu. Kenans uzzina par to un ļoti sadusmojas.

2. oktobris, plkst. 13:00

56.sērija
Makbulē rodas aizdomas, tāpēc viņa sarīko Džemilam lamatas un viņš, neko nenojaušot, atzīstas, ka viņš, nevis Lamija, nogalināja Rasihu. Saibs ir šokā un neziņā – kā lai tagad apklusina Makbulē? Bet Džemilam jau ir plāns – viņš Saiba dzimšanas dienas svinību laikā meiteni bildina, un Makbulē piekrīt.

3. oktobris, plkst. 13:00

57.sērija
Visi svinību viesi ir pārsteigti dzirdot negaidīto Džemila bildinājumu. Makbulē piekrīt, tomēr tas dara bažīgu gan Lamiju, gan pārējos. Kad visi ir devušies mājās, Džemils aizved Nimetu un paliek pie viņas pa nakti. Uz viņas jautājumu, kāpēc viņš bildināja naivo Makbulē, vīrietis atbild, ka rīkojās tā, lai iespītētu viņai, jo ir greizsirdīgs uz Namiku. Džavidana uz pāris dienām dodas uz Londonu.