Sirds melodija

Turcijas romantiska sāga, 2007.g.

šodien 13:00

Sirds melodija

Anotācijas

1. septembris, plkst. 13:00

33.sērija
Kenans apciemo Lamiju pie Makbulē. Viņš neatzīstas mīlestībā, bet paziņo, ka ir nelaimīgs. Lamija viņu atraida, nepasakot par gaidāmo bērniņu. Kenans uzzina, ka Džavidana ir izdarījusi abortu, un viņā kaut kas salūst. Viņš vairs neko nevēlas zināt par savu sievu un izlemj nekad viņai nepiedot. Džavidana saprot, ka ir pieļāvusi nelabojamu kļūdu.

2. septembris, plkst. 13:00

34.sērija
Lamija un Makbulē sāk meklēt darbu, bet atduras kā pret sienu, jo abas ir sodītas, turklāt Lamija nav pabeigusi vidusskolu. Nimeta apciemo Džavidanu, lai izstāstītu patiesību un attaisnotu Kenanu, bet Džavidana neko negrib ne dzirdēt. Kad mājās pārrodas Kenans, viņš Nimetu patriec. Arī Džemils uzmeklē Lamiju, savtīgu nolūku dzīts.

3. septembris, plkst. 13:00

35.sērija
Kenans pavēsta Džavidanai, ka vēlas šķirties, jo nekad nespēs aizmirst to, ko viņa nogalināja viņu bērnu. Visas sievietes lūgšanās ir veltas, un viņš aiziet no mājām. Lamiju turpina mocīt nelabumi, un Makbulē pierunā viņu doties pie ārsta. Tomēr arī Kemalu meitenes sliktumi dara bažīgu. Džemils izmanto iespēju, ka Vefika nav mājās, un apciemo Nimetu. Turklāt viņš nofilmē viņu gultā kailu un piedraud parādīt šo video citiem, ja viņa nedarīs tā, kā viņš gribēs.

4. septembris, plkst. 13:00

36.sērija
Džemils uzaicina Lamiju un Makbulē ciemos. Arī Kenanam tiek paziņots par viņu atbraukšanu, un vīrietis nekavējoties dodas uz salu. Tikmēr Džavidana dodas pie Lamijas, bet nesastopot viņu mājās, dodas pie Saiba Pašā, jo saprot, ka arī Kenans būs tur. Lamija sastrīdas ar Gulaju un Madžidi un atklāj, ka Gulaja piespieda viņu melot, lai noslēptu to, ka viņai bija mīļākais. Vakariņu laikā ierodas Džavidana. Viņas apciemojums visus satriec. Saibs nejauši uzzina, ka Lamija ir stāvoklī.

5. septembris, plkst. 13:00

37.sērija
Lamija satiek Kenanu pie Leilas kapa, taču nevēlas ar viņu runāt. Dodoties prom, Lamija satiek Džavidanu. Džavidana nosauc Lamiju par Kenana mīļāko, un Lamija iepļaukā Džavidanu. Gulaja pieķer Džemilu un Nimetu gultā. Pašā apciemo Makbulē tēvu un atklāj viņam, ka Lamija ir stāvoklī.