Sirds melodija

Turcijas romantiska sāga, 2007.g.

rīt 13:00

Sirds melodija

Anotācijas

25. augusts, plkst. 13:00

28.sērija
Madžide atrod Leilas dienasgrāmatas. Pašā vēlas tās sadedzināt, taču nepaspēj un tās nonāk pie Džemila. Pašā un Džemils apciemo Lamiju cietumā. Kenans arī ierodas pie viņas, taču Lamija nevēlas viņu redzēt. Lamija uzzina, ka ir stāvoklī.

26. augusts, plkst. 13:00

29.sērija
Lamijai jāpieņem lēmums, vai saglabāt grūtniecību, par kuru zina tikai viņas draudzene Makbulē un Suzana. Džemils ir pārliecināts, ka Kenans bijis tuvs Nimetai, tāpēc ielaižas ar precēto sievieti sakaros tai pašā gultā, kur gulējis Kenans. Par abu romānu uzzina Enisa un nosūdz viņus Saibam Pašā. Kenans dodas kāzu ceļojumā uz Parīzi.

27. augusts, plkst. 13:00

30.sērija
Lamijas draudzeni Makbulē atbrīvo no cietuma, un pavisam drīz pienāk arī Lamijas tiesas diena. Saiba mājas kalpotāji, pretēji savai gribai, liecina par labu Lamijai, un meiteni atbrīvo. Tomēr, kad meitene atgriežas uz dzīvi Saiba namā, Madžide un Gulaja dara visu, lai padarītu meitenes dzīvi neciešamu. Tāpēc viņa uzraksta atvadu vēstuli un aiziet no mājām.

28. augusts, plkst. 13:00

31.sērija
Lamija aiziet no Pašā mājas un dodas pie savas draudzenes Makbulē. Makbulē ar tēvu laipni uzņem Lamiju un ļauj viņai apmesties viņu mājā. Kenans, Džemils un Pašā cenšas atrast Lamiju, taču nezina, kur viņu meklēt. Nimeta draud izrēķināties ar Enisu, ja viņa kādam pastāstīs par Nimetas slepenajām attiecībām ar Džemilu. Džavidanai rodas aizdomas, ka viņa ir stāvoklī.

29. augusts, plkst. 13:00

32.sērija
Džemils paziņo Nimetai, ka nav zinājis par Kenana un Džavidanas atrašanos viesu mājā. Nimeta grib viņam ticēt, tāpēc nesarauj attiecības. Džavidana dusmās meklē patvērumu pie Namika. Viņa pieņem lēmumu nesaglabāt grūtniecību, par kuru Kenans vispār neko nezina. Veiselam rodas aizdomas, ka Nimeta viņu krāpj ar Kenanu.