Sirds melodija

Turcijas romantiska sāga, 2007.g.

Sirds melodija

Anotācijas

23. februāris, plkst. 12:55

147. sērija
Sarunā par Nimetas un Umuta jauno mīlestību Lamija paziņo, ka vairs netiecas pēc tuvības ar otru cilvēku. Viņa apņēmusies ziedoties savai meitai. Šikri aicina Lamiju ciemos uz viņas jauno māju. Džemils slimnīcā ir būtiski progresējis ne vien fiziski, bet arī psiholoģiski. Viņš paziņo Saiba kungam par savu lēmumu atstāt Cīrihi un doties mājās.

24. februāris, plkst. 13:00

148. sērija
Ciemojoties pie Šikri un Saiba kunga, ik stūrītis Lamijā uzjundī atmiņas. Viss notikušais šķiet kā citā dzīvē piedzīvots. Džemils plāno atgriešanos mājās, bet uzstāj, ka neviens, pat ne mājinieki, nedrīkst zināt par viņu ierašanos. Kenans ir izlēmis pārcelties uz Londonu un pirms aizbraukšanas grib vēl pēdējās dienas pavadīt ar meitu.

25. februāris, plkst. 12:55

149. sērija
Nimeta apprecas ar Umutu. Džemils atgriežas mājās no Šveices klīnikas, Lamija viņu apciemo un uzzina, ka viņš atkal spēj nostāties uz kājām. Makbulē nolemj pārdot māju un tēva veikalu, jo viņa vēlas pārvākties uz citu pilsētu.

26. februāris, plkst. 12:55

150. sērija
Lamija atzīstas Džemilam mīlestībā un piekrīt kļūt par viņa sievu. Kenans ir izmisumā, jo Lamija nevēlas būt kopā ar viņu. Džemils un Lamija svin kāzas.