Sirds melodija

Turcijas romantiska sāga, 2007.g.

šodien 13:00

Sirds melodija

Anotācijas

22. septembris, plkst. 13:00

48.sērija
Nimeta Džemilam paziņo, ka vairs netaisās ar viņu precēties, jo tagad ir ļoti bagāta sieviete. Abi joprojām nespēj aizmirst Veisela nāvi. Makbulē zvana Džemilam, bet klausuli paceļ Nimeta, tā nokaitinot Džemilu. Nimeta Saibam piedāvā atbalstīt viņa politiskos centienus, ja Saibs savukārt atbalstīs viņu. Saibu tik ļoti uztrauc Nimetas nekaunība, ka viņš pat nonāk slimnīcā.

23. septembris, plkst. 13:00

49.sērija
Kenans ir šokēts, kad uzzina, ka Lamija ir stāvoklī, un domā, ka tas ir Džemila bērns. Kad viņš to jautā Džemilam, Džemils to nenoliedz, lai pakaitinātu Kenanu. Saibs uztraucas, ka Kenans tomēr varētu atklāt patiesību. Lamija uzzina, ka viņa gaida meitu.

24. septembris, plkst. 13:00

50.sērija
Kemalam rodas aizdomas, ka Džemils nāk uz viņa māju nevis Lamijas, bet gan Makbulē dēļ, un viņš pieprasa, lai Džemils ceļ gaismā savus patiesos nolūkus. Kenans ir pārliecināts, ka Lamijas bērna tēvs ir Džemils, un Saibs Pašā nav ieinteresēts viņam atklāt patiesību. Vaļsirdīgā sarunā ar tēvu Džemils izskaidro savas uzvedības iemeslus.

25. septembris, plkst. 13:00

51.sērija
Džemils sāk aplidot Makbulē. Tomēr viņu nevada mīlestība pret jauno meiteni. Tas ir vienīgais veids, kā viņš var atrasties Lamijas tuvumā. Džavidana brīdina Namiku uzmanīties no Nimetas. Džemils atved Makbulē uz savām mājām. Tikmēr Lamija mēģina radīt Kemalā šaubas par Džemila jūtu patiesumu pret viņa meitu. Mirkli vēlāk Lamija piezvana Kenanam un uzaicina viņu uz satikšanos.

26. septembris, plkst. 13:00

52.sērija
Lamiju nomoka murgi un viņa sapnī sauc Džemila vārdu. Tomēr, kad Makbulē viņu izvaicā, meitene atsakās atklāt patiesību. Makbulē tas dara ļoti bažīgu, jo viņa ir greizsirdīga Džemila dēļ. Tāpēc nākamajā dienā, kad Lamija dodas uz satikšanos ar Kenanu, viņa draudzeni izseko. Tomēr Kenans, bēgot no žurnālistiem, nokavē satikšanos. Pienāk izstādes atklāšanas diena, un Lamijai beidzot izdodas izrunāties ar Kenanu. Viņa lūdz vīrieti vairs viņu netraucēt. Tikmēr Jilmazs piekauj Afifi. Džemils piedraud Lamijai, ka pateiks Kenanam par viņas bērnu, ja Lamija turpinās viņu atgrūst.