Sirds melodija

Turcijas romantiska sāga, 2007.g.

pirmdien 12:55

Sirds melodija

Anotācijas

24. novembris, plkst. 13:00

91.sērija
Kenans atklāj Džavidanai, ka Meleka ir viņa meita. Pēc strīda Džavidana apsola Kenanam, ka mēģinās ar šo faktu samierināties, tomēr pēc sarunas ar ārstu, kurš paziņo, ka divu bērnu zaudējumi ir radījuši komplikācijas, viņa draud atriebties gan Kenanam, gan Lamijai. Šahika ierodas pie Saiba, lai uzzinātu, kas ir slavenā Lamija, kuru pieminot visi tā satraucas. Lamija atklāj Makbulē, ka dienā, kad nomira viņas tēvs, Džemils bija kopā ar viņiem.

25. novembris, plkst. 12:50

92.sērija
Džemils un Džavidana vienojas, ka darīs visu iespējamo, lai Kenans un Lamija nebūtu kopā. Džavidana un Namiks konsultējas ar juristiem, lai palīdzētu Kenanam kļūt par Melekas aizbildni. Kenans un Džavidana ierodas pie Lamijas, lai informētu viņu par to, ka Kenans vēlas kļūt par Melekas likumīgo tēvu. Džemils tiek apsūdzēts Rasiha slepkavībā.

26. novembris, plkst. 13:00

93.sērija
Lamija piekrīt Džavidanas un Kenana lūgumam veikt DNS testu. Makbulē ziņo policijai, ka īstenībā Džemils nogalināja Rasihu un Lamija uzņēmās atbildību par notikušo viņa vietā. Tiek atsākta lietas izmeklēšana, un Džemils un Lamija tiek nogādāti policijas iecirknī.

27. novembris, plkst. 13:00

94.sērija
Suzana aizved Meleku prom no Makbulē mājas, jo Makbulē pastāstīja policijai, ka Lamija uzņēmās atbildību par Rasiha slepkavību, lai pasargātu Džemilu. Lamija uz īsu brīdi tiek atbrīvota no iecirkņa, taču atkal tiek aizturēta, jo Makbulē nodod lietas izmeklētājam Lamijas dienasgrāmatas. Džemils atzīstas slepkavībā, un Lamijai tiek piespriests dažu mēnešu ilgs cietumsods.

28. novembris, plkst. 13:00

95.sērija
Presē tiek atspoguļota Lamijas nelaimīgā mīlestība, un cilvēki sūta Lamijai uz cietumu uzmundrinājuma vēstules. Lamijas istabas biedrene nozog viņas dienasgrāmatas un pārdod tās Šahikas kundzei. Saibam Pašā draud izslēgšana no partijas, viņš lūdz Džavidanas palīdzību, taču viņa atsaka. Enisa uzzina, ka Šikri krāpj viņu ar Išilu.