Sirds melodija

Turcijas romantiska sāga, 2007.g.

šodien 13:20

Sirds melodija

Anotācijas

15. decembris, plkst. 12:55

106.sērija
Lietā par Melekas aizbildniecību tiesa lemj par labu Lamijai, un Kenans nekļūst par aizbildni. Afifa ar Džavidanas palīdzību noorganizē koncertu, lai palīdzētu Kenanam atgūt dzīvesprieku. Aizkulisēs Kenans pamana žurnālu, kurā redzamas Lamijas un Melekas fotogrāfijas. Viņš piedzeras, un koncerts tiek atcelts.

16. decembris, plkst. 13:00

107.sērija
Parādu dēļ Kenanam tiek konfiscētas viņam piederošās lietas. Lai uzmundrinātu Kenanu, Lamija aizved pie viņa Meleku. Nimeta pieķer Namiku un Džavidanu skūpstāmies. Lai atriebtos, viņa paziņo presei, ka Šahika lika nozagt Lamijas dienasgrāmatas, lai varētu tās nodot Džavidanai.

17. decembris, plkst. 12:55

108.sērija
Prese publicē informāciju par to, ka Džavidana ieguva Lamijas nozagtās dienasgrāmatas un sadedzināja tās. Džavidana pārdzīvo par savu reputāciju un dodas pie Lamijas, lai lūgtu viņas palīdzību. Lamija piekrīt Mesuta piedāvājumam filmēties reklāmā, jo viņa vēlas atpirkt Kenana vijoli.

18. decembris, plkst. 12:55

109.sērija
Lamija izsolē nopērk Kenana vijoli un nosūta to viņam, taču nenorāda savu vārdu. Džavidana ir izmisumā, jo nākas pārdot vienu no svarīgākajiem uzņēmumiem. Džavidana cenšas izlēkt pa logu, taču Namiks paspēj viņu izglābt.

19. decembris, plkst. 12:55

110.sērija
Pēc nervu sabrukuma Džavidana tiek ievietota slimnīcā. Melekai paliek viens gadiņš, Saibs Pašā sarīko dzimšanas dienas svinības, uz kurām ierodas arī Kenans. Makbulē uzzina, ka viņa un Džavidana ārstējas vienā slimnīcā.