Sirds melodija

Turcijas romantiska sāga, 2007.g.

rīt 13:00

Sirds melodija

Anotācijas

27. oktobris, plkst. 13:00

73.sērija
Nimeta izprašņā Lamiju, cenšoties uzzināt patiesību, kurš ir Melekas tēvs. Namiks izglābj Kenanu no nepatikšanām, izpērkot no žurnālistiem video, kurā Kenans ir redzams ar citu sievieti. Tikmēr Saibs kaunina Gulaju un Madžidi par to, ka viņas pļāpā par to, kas notiek viņu namā. Makbulē mokās greizsirdībā, jo dzird, ka Džemils atkal ir piezvanījis Lamijai. No rīta Afifa atrod Kenanu galīgi piedzērušos sēžam mašīnā, tāpēc viņa piezvana Džavidanai un lūdz viņu atgriezties.

28. oktobris, plkst. 13:00

74.sērija
Makbulē ierauga mājās peles, tāpēc Džemils uzaicina viņu un Lamiju ar Meleku pārnakšņot pie viņa, kamēr Kemals izdezinficēs māju. Saibs norāj Nimetu par to, ka viņa ir pratinājusi viņu kalpotājus. Džavidana paziņo Namikam, ka ir nolēmusi atgriezties Stambulā. Kenans uz ielas piekauj uzmācīgu žurnālistu, tāpēc policija viņu apcietina. Nezinot, ko darīt, Afifa piezvana Saibam Pašā, kurš jauno vīrieti izpestī no cietuma, tomēr šī ziņa ļoti satriec Lamiju, tāpēc viņa ar bērnu uz rokām ierodas pie Kenana.

29. oktobris, plkst. 13:00

75.sērija
Lamija apciemo Kenanu, lai uzmundrinātu viņu un pierunātu atkal pievērsties mūzikai. Afifa lūdz Džavidanai parunāt ar Kenanu, lai viņš sajustos labāk. Afifa un Džavidana ierodas pie Kenana un ierauga viņu kopā ar Lamiju. Džavidana ļoti sadusmojas. Afifa visās Kenana nedienās vaino Lamiju.

30. oktobris, plkst. 12:50

76.sērija
Makbulē atrod Leilas dienasgrāmatu, un viņas greizsirdība pieņemas spēkā. Viņa agresīvi cenšas uzkundzēties kalpotājiem, viņus pazemojot. Namiks mēģina tuvoties Džavidanai, un viņas māsīca Ozge viņu atbalsta, būdama pārliecināta, ka ar Namiku Džavidana būs daudz laimīgāka. Kenans piezvana Lamijai, un īsā saruna abus ļoti saviļņo.

31. oktobris, plkst. 13:00

77.sērija
Makbulē konfrontē Lamiju ar paziņojumu, ka mazās Melekas tēvs ir Džemils. Viņa tik cieši ir ieņēmusi to galvā, ka Lamijai nav cerību viņu pārliecināt par ko citu. Greizsirdības mocītā meitene izlemj, ka nav vērts gaidīt noteikto saderināšanās laiku un saderināšanās balles vietā uzreiz jārīko kāzas. Džemils turpina izlikšanos, bet Saibs ir nikns.